GESLAAGDEN 24 juni 2021

GESLAAGDEN 24 juni 2021

Geslaagd voor Praktijkonderwijs. De volgende leerlingen hebben hun diploma behaald:

 

Sam Jungerius                                                  Loraine van der Kleij                      Demi Schweertman

Joey Gerlag                                                       Roxanne Bras                                    Roxanne Bos

Demi Koemans                                                Nadir Blahage                                   Ian van Muiden

Andy Brandhorst                                             Jaïr D’Mattos                                    Kiona van Rhenen

Verdi van Vliet                                                 Wouter Schouten                            Rachel Krijgsman

Joey Balk                                                             Fabricia Sijpkes                                Damian Jochems

Lotte Steenks                                                   Mitchel Heesterman                     Nassima Ben Rhaffar

Rachel London                                                 Celina Miles                                       Evelyn Oyewoga

Judith Zwanenburg                                        Anoek Breeuwer                             Demi Dijksman

Damiën Verkerk                                              Brentley Vanseer                            Amine Derqaoui

Isaah Boerefijn                                                Kane Holkamp                                  Sharon Verbrugge

Bahaa Al Masoudi                                           Iris Quellhorst                                   Salman Mostafa

Carolien van Eunen                                        Jessy de Waard                                Julia van Balkom

Nina Coenraads                                               Kim Ochse                                          Martijn Cornelisse

Tjeerd van As                                                    Wessel van Tol                                 Kaymie Smit

Dimitri Kouwenhoven                                   Mike Littooij                                      Jennifer ten Hove

Daniëlle Bijl                                                       Senno Posthuma                             Jaimy Klunder

Naomi van der Laan                                       Michelle Oversloot                         Nisrine Astitou

Mirthe Verdoold                                             Naomi van Bunnik                           Jordy Heins

Waheed Muhammad                                    Elyne Voogd

 

Geslaagd voor entree-opleiding (mbo 1):

Nisrine Astitou                                                 Demi Koemans

Jennifer ten Hove                                           Rachel Krijgsman

Jaimy Klunder                                                  Bahaa Al Masoudi

Kaymie Smit                                                      Salman Mostafa

Naomi van Bunnik                                          Evelyn Oyewoga

Jordy Heins                                                        Nassima Ben Rhaffar

Waheed Muhammad                                    Kiona van Rhenen

Roxanne Bos                                                     Demi Schweertman

Roxanne Bras                                                   Fabricia Sijpkes

Martijn Cornelisse                                          Sharon Verbrugge

Amine Derqaoui                                              Loraine van der Kleij

Demi Dijksman                                                Damien Jochems

Mitchel Heesterman                                     Nadir Blahage

Julia van Balkom                                              Isaah Boerefijn

 

Geslaagd voor brancheopleidingen tot en met donderdag 24 juni 2021

J.L. Walrave Niveau 1 TIG-Lassen
J. Gerlag Niveau 1 MAG-lassen
I. Huisson Niveau 1 MAG-lassen
X.J. Massing Niveau 1 MAG-lassen
W.A. Muhammad Niveau 1 MAG-lassen
P.S. de Vos Niveau 1 MAG-lassen
F.J. van Leeuwen Niveau 1 MAG-lassen
T.J. van As Niveau 1 MAG-lassen
M. Littooij Werken in het Groen SVA1
W.E. van Tol Werken in het Groen SVA1
N.E. Coenraads Basisveiligheid VCA
L. Noorlander Basisveiligheid VCA
D.A.P. van der Putten Basisveiligheid VCA
R. N. Uittenbogaard Basisveiligheid VCA
M. van den Berg Basisveiligheid VCA
L.R. Pouw Basisveiligheid VCA
A. Ben Yadir Basisveiligheid VCA
H.J.N.A. Meulesteen Basisveiligheid VCA
L. van den Hengel Basisveiligheid VCA
E.Y.  Morgül Werken in de salon
M. Zijderlaan Werken in de salon
S.  Mostafa Nuur Werken in de salon
D. Koemans Baby- en kindgebaren
J. Muijs Grondverzet klein basis
J. Verhagen Grondverzet klein basis
J.C. Bazuin Grondverzet klein basis
D. van Dijk Grondverzet groot basis
P.G.J. Brand Grondverzet groot basis
S.B. Jungerius Grondverzet groot basis
R. Lodder Grondverzet groot basis
O.F. van Berkel Grondverzet groot basis
D. Maurik Minigravers basis
B.J. van Nieuwkoop Minigravers basis
B. Vanseer Stappenplan Houtbewerken deel 2
R.N.W. de Keyzer Certificaat Heftruck
M.B. Vogels Certificaat Heftruck
N.E. Coenraads Certificaat Heftruck
L.J.W. Kerkvliet Certificaat Heftruck
G.J. Schouten Certificaat Heftruck
N. van Delft Certificaat Heftruck
A.M. Comvalius Certificaat Heftruck
H.S. van Slobbe Certificaat Heftruck
J.A.A. de Ruiter Certificaat Heftruck
R.C.K. Dekker Certificaat Heftruck
R.N. Uittenbogaard Certificaat Heftruck
M.D. van Leeuwen Certificaat Heftruck
D. Maurik Veilig werken langs de weg
J.C. Bazuin Veilig werken langs de weg
P.G.J. Brand Veilig werken langs de weg
R. Lodder Veilig werken langs de weg
J. Verhage Veilig werken langs de weg
M.L.O Pelupessy Certificaat Heftruck
M. Houtman Certificaat Heftruck
B.G.M. Kraan Certificaat Heftruck
B. Beukers Certificaat Heftruck
D. Hodes Certificaat Heftruck
I. Huisson Certificaat Reachtruck
E.M. Voogd TIG 2 lassen staal
E.M. Voogd TIG 2 lassen RVS
B. Vanseer Stappenplan Houtbewerken deel 3
T.B. van der Wal EHBO Acute Zorg Verlener
R. Minten EHBO Acute Zorg Verlener
T. van der Draaij EHBO Acute Zorg Verlener
D.N. Papendorp EHBO Acute Zorg Verlener
C.L. Tekelenburg EHBO Acute Zorg Verlener
D. Schonk EHBO Acute Zorg Verlener
D. Versteeg EHBO Acute Zorg Verlener
B. Vanseer Certificaat Machinale Houtbewerking
Senno Posthuma SVA1 Werken in het groen
T. van der Werf SVA1 Werken in het groen
T.W. Timmerman Certificaat Heftruck
S.A.L. Rotteveel Certificaat Heftruck
R.M. Bijl Certificaat Heftruck
J.D. D’Mattos Certificaat Reachtruck
B. Al Masoudi Certificaat Reachtruck
N. Coenraads Certificaat Reachtruck
V.J.C. van Vliet Certificaat Reachtruck
D. de Jong Certificaat Heftruck
T.R. van der Valk Certificaat Heftruck
M.B.J. Steenbergen Certificaat Heftruck
L.J.W. Kerkvliet Certificaat Reachtruck
J. Heins Certificaat Reachtruck
K.D. Michalowski Certificaat Reachtruck
M.D. van Leeuwen Certificaat Reachtruck
R. Abdelkhalki KOK (Kok Totaal niv 2) – theorie
S. Metselaar KOK (Kok Totaal niv 2)
J. Balk KOK (Kok Totaal niv 2)
K.S. Smit KOK (Kok Totaal niv 2)
C.B.E. Holleman SVA1 Werken in de dierverzorging
T.W. Timmerman SVA1 Werken in de dierverzorging
I. Zanen SVA1 Werken in de dierverzorging
S. van Schip BAS
J. Klunder BAS
B.N.W. van Zweden BAS
J.A. ten Hove KAS
T.A. Anthonij KAS
S. Zanen KAS
A.Z. van Gaalen KAS
D. Sollo BAS
I. de Vries BAS
E.O. Oyewoga BAS
Hannah van Tienhoven SVA1 Werken in de schoonmaak
Daniëlle Bijl SVA1 Werken in de schoonmaak
Demi van de Schilde SVA1 Werken in de schoonmaak
Anoek Breeuwer SVA1 Werken in de schoonmaak
Amber de Heer SVA1 Werken in de schoonmaak
Alicia Lorsé SVA1 Werken in de schoonmaak
Jorie Kasius SVA1 Werken in de schoonmaak
Luca Lekkerkerker SVA1 Werken in de schoonmaak
Melvin Zijderlaan SVA1 Werken in de schoonmaak
Mila Verkleij SVA1 Werken in de schoonmaak
Oumaima Aslimani SVA1 Werken in de schoonmaak
Salim Mostafa Nuur SVA1 Werken in de schoonmaak
Samira van der Kleij SVA1 Werken in de schoonmaak
Sanne van der Heide SVA1 Werken in de schoonmaak
Guusje Pigmans SVA1 Werken in de schoonmaak
Joey Gerlag Autotechnicus onderhoud PA’s
Tjeerd van As Autotechnicus onderhoud PA’s
Sam Jungerius Autotechnicus Reparatie PA’s
Anouar El Moussa Autotechnicus Reparatie PA’s
Max Bos Ass. Mobiliteitsbranche PA
Armando Comvalius Ass. Mobiliteitsbranche PA
Robin Kraan Ass. Mobiliteitsbranche PA
Massaro Pelupessy Ass. Mobiliteitsbranche PA
Stijn Rotteveel Ass. Mobiliteitsbranche PA
Isaah Boerefijn Ass. Mobiliteitsbranche PA
Badr Abdellaoui Ass. Mobiliteitsbranche PA
Yara Bregman SVA1 Werken in de schoonmaak
Suzan Verbeek SVA1 Werken in de schoonmaak
Shamira Bo van Bezooijen SVA1 Werken in de schoonmaak
Serena van Maasakker SVA1 Werken in de schoonmaak
Enes Morgül SVA1 Werken in de schoonmaak
Yeliz Demirci SVA1 Werken in de schoonmaak
Martijn Cornelisse Gastheer / Gastvrouw
Naomi van der Laan Gastheer / Gastvrouw
Kim Ochse Gastheer / Gastvrouw
Kacper Michalowski Hoogwerker
Jaïr D’Mattos Hoogwerker
Ruben Uittenbogaard Veilig werken bosmaaier
Senno Posthuma Veilig werken bosmaaier
Tom van der Werf Veilig werken bosmaaier
Nick van Delft Veilig werken bosmaaier
Mike van Leeuwen Veilig werken bosmaaier
Brentley Vanseer Veilig werken bosmaaier
Bert-Jan Schouten Veilig werken bosmaaier
Wouter Schouten ADL Assistent
Roxanne Bras ADL Assistent
Judith Sinnema ADL Assistent
Michelle Oversloot ADL Assistent
Demi Dijksman ADL Assistent
Mila Verkleij EHBO Acute Zorg Kinderen
Demi Koemans EHBO Acute Zorg Kinderen
Naomi van Bunnik EHBO Acute Zorg Kinderen
Christel Tekelenburg EHBO Acute Zorg Kinderen
Dani Schonk EHBO Acute Zorg Kinderen
Wouter Schouten EHBO Acute Zorg Verlener
Wessel van Tol EHBO Acute Zorg Verlener
Sharon Verbrugge EHBO Acute Zorg Verlener
Mitchel Heesterman EHBO Acute Zorg Verlener
Kiara Stuiver EHBO Acute Zorg Verlener
Ellen Orlebeke EHBO Acute Zorg Verlener
Jelle de Roos EHBO Acute Zorg Verlener
Naomi van Bunnik EHBO Acute Zorg Verlener
Demi Dijksman EHBO Acute Zorg Verlener
Nadir Blahage EHBO Acute Zorg Verlener
Evelyn Oyewoga EHBO Acute Zorg Verlener
Kaymie Smit EHBO Acute Zorg Verlener
Kevin Uittenboogaard EHBO Acute Zorg Verlener
Tjeerd van As EHBO Acute Zorg Verlener
Anoek Breeuwer EHBO Acute Zorg Verlener
Martine Boender EHBO Acute Zorg Verlener
Nina Huisman EHBO Acute Zorg Verlener
Elyne Voogd BHV – Module Brand & ontruiming
Michelle Oversloot BHV – Module Brand & ontruiming
Mitchel Heesterman BHV – Module Brand & ontruiming
Sharon Verbrugge BHV – Module Brand & ontruiming
Naomi van Bunnik BHV – Module Brand & ontruiming
Demi Dijksman BHV – Module Brand & ontruiming
Anoek Breeuwer BHV – Module Brand & ontruiming
Kevin Uittenboogaard BHV – Module Brand & ontruiming
Tom Wubs BHV – Module Brand & ontruiming
Tjeerd van As BHV – Module Brand & ontruiming
Demi Koemans BHV – Module Brand & ontruiming
Jaïr D’Mattos BHV – Module Brand & ontruiming
Tafraïna Anthony ORGB Keuzedeel Brood & Banket
Iris de Vries ORGB Keuzedeel Brood & Banket
Stefan Zanen ORGB Keuzedeel Brood & Banket
Martine Boender ORGB Keuzedeel Brood & Banket
Jessy de Waard ORGB Keuzedeel Brood & Banket
Weeraphat Aueanking SVA1 Werken in de keuken
Gijs van Drie SVA1 Werken in de keuken
Megan Leeman SVA1 Werken in de keuken
Heide Luijkenaar SVA1 Werken in de keuken
Badira Massrour SVA1 Werken in de keuken
Kes Nienhuis SVA1 Werken in de keuken
Zseraldina Verkerk SVA1 Werken in de keuken
Henri van der Wouden SVA1 Werken in de keuken
Rachel Krijgsman Certificaat Hairstyling
Nassima Ben Rhaffar Certificaat Hairstyling
Roxanne Bos Certificaat Hairstyling
Waheed Muhammad Lassen TIG 1
Amine Derqaoui IWZH
Finn de Groot IWZH
Bas Schaaij IWZH
Robin de Keyzer IWZH
Dylan Lorsé IWZH
Joey Cocx Schildersvakopleiding
Japasro van Dijk SPB – metselen tegelen stukadoren
Dylan de Jong SPB – metselen tegelen stukadoren
Diëgo Verzeide SPB – metselen tegelen stukadoren
Max Bos SPB – metselen tegelen stukadoren
Ruben Dekker SPB – timmeren
Ricardo Bijl SPB – timmeren
Denise Steenwinkel SPB – timmeren
Mike Klerks SPB – timmeren
Nisrine Astitou V&L Winkelmedewerker
Damian Jochems V&L Winkelmedewerker
Jordy Heins V&L Assistent Logistiek
Lisanne Pouw V&L Assistent Logistiek
Mitchel Heesterman V&L Assistent Logistiek
Bahaa al Masoudi V&L Assistent Logistiek
Kiona van Rhenen V&L Winkelmedewerker
Kiona van Rhenen V&L Kassamedewerker
Rachel Krijgsman V&L Winkelmedewerker
Nisrine Astitou V&L Kassatrainer
Yuri Huisman V&L Kassatrainer
Damian Jochems V&L Kassatrainer
Marissa Jayden Schouten V&L Kassatrainer
Jurgen Warffemius V&L Kassatrainer
Yuri Huisman V&L Hospitality Game
Damian Jochems V&L Hospitality Game
Jurgen Warffemius V&L Hospitality Game
Jordy Heins V&L Warehouse Game
Lisanne Pouw V&L Warehouse Game
Mitchel Heesterman V&L Warehouse Game
Bahaa al Masoudi V&L Warehouse Game
Noa den Boer V&L Winkelmedewerker
Carolien van Eunen V&L Winkelmedewerker
Lotte Steenks V&L Winkelmedewerker
Rachel London V&L Winkelmedewerker
Judith Zwanenburg V&L Winkelmedewerker
Andy Brandhorst V&L Assistent Logistiek
Nina Coenraads V&L Assistent Logistiek
Jaïr D’Mattos V&L Assistent Logistiek
Sidney van Schip V&L Assistent Logistiek
Damiën Verkerk V&L Assistent Logistiek
Verdi van Vliet V&L Assistent Logistiek
Carolien van Eunen V&L Verkoopmedewerker
Lotte Steenks V&L Verkoopmedewerker
Carolien van Eunen V&L Kassamedewerker
Lotte Steenks V&L Kassamedewerker
Lotte Steenks V&L Kassatrainer

 

Heb je nog vragen? Neem contact met ons op

Laatste nieuws

Bekijk al het nieuws

Aanmelden voor open ochtend voor basisscholen

Op dinsdagochtend 2 november is er een open ochtend voor basisschoolleerlingen. Leerlingen van een aantal scholen uit Gouda en omstreken komen dan met hun leerkrachten een ochtend kennismaken met onz...

Lees meer »

Schoolfeest gaat niet door

Helaas gaat het schoolfeest wat gepland staat op donderdag 14 oktober niet door. Dit vanwege de regels rondom corona. De lessen zullen op donderdag 14 oktober dus gewoon volgens rooster gevolgd wo...

Lees meer »

Open dagen schooljaar 2021-2022

Wilt u meer informatie over onze school? Dat kan! Tijdens het schooljaar 2021-2022 zijn er weer verschillende open dagen. De eerste mogelijkheid om onze school te bezoeken is op zaterdag 9 oktober 2...

Lees meer »